07/04/2019 12:47:05 Llarga-Femenina

Class. Dors. Nom Cognoms Club Categoria Temps Coeficient
1 11 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA Junior 01:11:27 100.00
2 268 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA Senior 01:21:26 87.75
3 215 AIDA PEREZ SOLER C.E.DEPORUNNERS Senior 01:23:13 85.87
4 84 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING Vetera 01:24:09 84.92
5 52 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ Vetera 01:25:30 83.57
6 222 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA Senior 01:25:56 83.15
7 107 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNERS Junior 01:27:18 81.85
8 80 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS Vetera 01:30:08 79.28
9 250 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS Junior 01:30:35 78.88
10 213 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES Junior 01:30:37 78.85
11 233 LÍDIA RAMOS PALACIOS AE TALAIA Senior 01:30:50 78.66
12 135 MONTSERRAT BARRERA Vetera 01:32:04 77.61
13 266 PILAR SANTOS PONCE CA ATETESVNG Vetera 01:35:38 74.71
14 57 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA Master50 01:35:55 74.50
15 157 CAROL MALDONADO UECANOIA Vetera 01:37:12 73.51
16 42 NATÀLIA BUTÍ Senior 01:37:14 73.49
17 94 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES Vetera 01:38:07 72.82
18 149 TERESA LLUVEROL TRILLAS ESPORTIU PENEDES Senior 01:38:11 72.77
19 151 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA CE DEPORUNNERS Master50 01:38:26 72.59
20 294 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA - IT Senior 01:38:40 72.42
21 51 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM Vetera 01:39:10 72.05
22 70 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS Senior 01:39:38 71.72
23 133 MARINA HERCE CRESPO Junior 01:40:15 71.27
24 239 CRISTINA RIBET HUGUET NO Master50 01:40:22 71.20
25 212 MARTA PEREZ MIR Senior 01:40:29 71.11
26 273 MIREIA SOLER MESEGUER Vetera 01:40:34 71.05
27 121 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS Vetera 01:41:22 70.49
28 28 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM Junior 01:41:46 70.21
29 251 GEMMA ROSINES POCH Master50 01:42:06 69.99
30 8 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT Senior 01:42:44 69.55
31 279 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS Vetera 01:42:49 69.49
32 98 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING Vetera 01:43:07 69.29
33 169 MARIA MAS CANAL Junior 01:43:49 68.82
34 201 EVA ORTIZ GALINDO Vetera 01:45:13 67.92
35 197 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS Senior 01:45:16 67.88
36 231 MÒNICA RABAL GIMENEZ ESPORTIU PENEDÈS Vetera 01:45:20 67.84
37 209 ANNA PEREZ GARCIA Master50 01:46:59 66.79
38 293 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA Vetera 01:47:01 66.77
39 243 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB Master50 01:47:40 66.37
40 285 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA Senior 01:50:16 64.80
41 27 MARIE FRANCE BECQUERIEUX Vetera 01:51:36 64.02
42 2 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES Vetera 01:52:33 63.48
43 259 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING Master50 01:52:50 63.33
44 142 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING Vetera 01:52:56 63.27
45 152 MERCE LOPEZ CRESPO Vetera 01:55:01 62.13
46 150 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO Vetera 01:55:06 62.08
47 143 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN Senior 01:55:46 61.72
48 291 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM Vetera 01:55:48 61.71
49 292 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS Senior 01:55:50 61.69
50 131 LAURA GUINART MORTE EVASION Vetera 01:56:38 61.27
51 237 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ Vetera 01:56:57 61.10
52 185 MONTSE MONTANER Vetera 01:57:56 60.59
53 271 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES Vetera 01:58:15 60.42
54 60 NURIA CASAS Senior 01:59:39 59.72
55 123 MARTA GIRALT ROMEU Master50 01:59:43 59.68
56 210 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING Vetera 01:59:48 59.65
57 50 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING Master50 02:00:00 59.55
58 289 JAZMIN VIVIANI Senior 02:00:19 59.38
59 93 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA Vetera 02:00:38 59.24
60 238 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA Senior 02:01:33 58.79
61 183 GEMMA MONFORT GUIMERÀ Junior 02:03:57 57.65
62 63 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ Junior 02:07:35 56.01
63 203 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ Junior 02:07:38 55.99
64 76 MARTA CRUSAT INGLES Senior 02:09:49 55.05
65 229 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT Senior 02:09:56 55.00
66 330 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA Vetera 02:11:02 54.53
67 36 SARA BETANCOR GÓMEZ Junior 02:12:38 53.87
68 86 ANDREA ESCALANTE HORTAL Junior 02:12:42 53.85
69 164 ARIADNA MARTÍN DELER Junior 02:12:43 53.84
70 283 ARANTXA VALVERDE KAIZEN RUNNING Master50 02:16:10 52.48
71 258 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS Senior 02:17:08 52.11
72 252 ANA RUANO RUZAFA Master50 02:19:46 51.13
73 110 ELENA GARCIA ALARCON Senior 02:22:18 50.21
74 62 LAURA CASTELLANO NAVARRO Vetera 02:23:20 49.86
75 53 ROSA MARIA CARALT ARMAS Vetera 02:44:35 43.42