Formulari d'inscripció a la Cubelles Orienteering Experience.

Cubelles, 19 de Març de 2017

Llista d'inscrits a la Cursa orientació

Equip

Membres de l'equip

Categoria

Estat del
pagament

1 A.e talaia-R ARCHILLA ALBET, ROGER Masculina Pagat
2 AE TALAIA-2 VENTOSA ALBà, DANI // JANSà SANCHO, ALBERT Masculina Pagat
3 AixoRaid Sinforosos DE SOUSA PEREZ, OSCAR // COSI MUñOZ, ALEXANDRA Familiar* Pagat
4 Amaval CELAYA GARCíA, AMAIA // DE LA CERDA CISTERNES, VALENTíN Mixta Pagat
5 Anar fent SALA CAELLAS, XAVIER Masculina Pagat
6 ANSUGUIMA REVUELTA ESTEVE, ÀNGEL Masculina Pagat
7 Apocapok BAQUEDANO FERNANDEZ, MAITE // SOLER BAQUEDANO, AINA Femenina Pagat
8 Aventurer@s MORCILLO GALLEGO, MARI CARMEN Familiar* Pagat
9 Azimut ESTEVE SALVANY, ALBERT // CAMPUZANO CANADES, GISELA Mixta Pagat
10 Azimut - RadioCubelles.cat RAMON MONTANé, PAU Masculina Pagat
11 Azimut Borroka amb mi mateixa BELASKOAIN COMAPOSADA, AMALUR Femenina Pagat
12 Azimut-Inverse Orientacio PRIETO ARTIGAS, ISRAEL // AYLAGAS BELTRAN, MARTA Mixta Pagat
13 Buscant el Nord ESCOLAR GARCIA, MARC Masculina Pagat
14 Caçafites 2B BAQUEDANO FERNANDEZ, PILAR // BAQUEDANO FERNANDEZ, YOLANDA Femenina Pagat
15 Caçafites 2M CLEMENT ANDREU, MAGI Familiar* Pagat
16 Casal Popular de Vilafranca GARCIA-JORDà GóMEZ, HéCTOR Familiar* Pagat
17 Castellot runners HILL MONTANER, XAVI Masculina Pagat
18 Chaskis VALLèS MONTSERRAT, ANNA // GUILERA SALA, JORDI Mixta Pagat
19 Codi ASRA MIQUEL HASLER, ENRIC Masculina Pagat
20 COMPASS-O TORREJON LAZARO, MAITE Femenina Pagat
21 Correm per la Terra ESCALA ESTEVE, JORDINA // CASTEJON AGUT, MARC Familiar* Pagat
22 Ctrl+C INGLéS FIGUEROLA, ANNA // FEBRER GALVANY, ANNA // MESEGUER LINARES, MARC Mixta Pagat
23 Ctrl+V COSP ARQUE, ORIOL // FRUCTUOSO MARTíN, MARC // CUEVAS PEREZ, VITCOR Masculina Pagat
24 Els Bitxoboles MARTÍNEZ DOMINGO, JORDI // INGLES MARTÍNEZ, OLGA Mixta Pagat
25 Els Lozis LOZADA ESPí, JORDI // MATEO RIOS, MERCè Familiar* Pagat
26 Els Wendys BORRàS RIPOLLèS, JOAN // VERGE RUBIO, ANNA Familiar* Pagat
27 Equiphyt Tugga\'s Team REYNéS MADRONA, MERITXELL // DEL VALLE RODRIGUEZ, SANTI Mixta Pagat
28 FEOS1 DE FEO, LUCAS Masculina Pagat
29 GO GONZALEZ OLIVELLA, CARLOS // GONZALEZ OLIVELLA, JORDI Masculina Pagat
30 GRULL-O RUNNERS HUGUET BRIVA, ORIOL Masculina Pagat
31 H-Team ACOSTA GARCíA, GERMáN // BENITEZ JIMENEZ, INMA Mixta Pagat
32 Hernández Team HERNÁNDEZ, LOURDES // HERNÁNDEZ, AGUSTÍN Mixta Pagat
33 J\'ARRIBAREM INGLADA BERTRAN, ROSA Familiar* Pagat
34 Karkinyoli Team PINSACH COMA, SíLVIA // GRUART GUEVARA, XAVIER // GRUART PINSACH, FIONA Familiar* Pagat
35 Lost MARTí CASADO, PERE Masculina Pagat
36 Lost Arrow MAURI COSTA, DANIEL // ANDREU TORIBIO, VANESSA Mixta Pagat
37 Mapu PALAU, JAUME Masculina Pagat
38 MARCOS EL NOBLE LEóN GONZáLEZ, MARCOS // MARTíN MESTRE, ELI // FHIYEL KATY, HICHAM Mixta Pagat
39 Martins Brothers MARTíNEZ BELMONTE, JOSE MIGUEL // MARTíNEZ BELMONTE, JORDI Masculina Pagat
40 Mindundis BALDRICH, MARCEL // MELET MASALLES, GLòRIA Mixta Pagat
41 Neusgiri GIMéNEZ RIOS, NEUS Femenina Pagat
42 NordSud EXPóSITO MIRó, CARMEL Familiar* Pagat
43 NuRoJa SALA, NURIA Femenina Pagat
44 O-GITO GINES PUERTAS, JORDI Masculina Pagat
45 Pere Antoni BONASTRE DIAZ, PERE ANTONI Masculina Pagat
46 Presi Patidors ROMEU AMAT, JOSEP MARIA Masculina Pagat
47 pruductus max MARí CAUS, FRANCESC // CLARAMUNT MARí, IDOIA Mixta Pagat
48 Pruductus Mix LLOPART BELLOC, JOAN // FALIP PUJOLS, MARTA Mixta Pagat
49 Rodamons BARBA CáNOVAS, AIDA // LEMONCHE RAMOS, ÀLEX Mixta Pagat
50 RPM PALà, RAMON Masculina Pagat
51 Rui Shi LLURBA, CèLIA // LABRADOR, DAVID // RIUS, ELOI Mixta Pagat
52 Runners Sabadell MASIP CRUELLS, SALUT Femenina Pagat
53 rutaventuratt ESPADAS MARTíNEZ, REMEI // RULL MURUZàBAL, RAMON Mixta Pagat
54 SAKURA MATA MEDINA, JUDIT // DELGADO, LOLI Femenina Pagat
55 SLUG ROMERO VALERO, ROBERTO Masculina Pagat
56 SwEETs BORRàS MASIP, ANNA // LLAMAS MOLNé, MARIA Femenina Pagat
57 Terra d\'Esports 1 FERRER PéREZ, FRANCESC Masculina Pagat
58 Terradesports RIERA NOT, JOSEP Masculina Pagat
59 TIULA TEAM ROMERO SAEZ, FRAN Familiar* Pagat
60 Trau and company LEJARRETA ANDRES, SAIOA // MARTIN PARRA, JOSE IGNACIO // ESCOFET SORIANO, ESTHER Mixta Pagat
61 Turbopicafites CASANELLA MASANA, SARA // BELTRAN MARTELES, ENRIC Familiar* Pagat
62 Unió Atlètica Terrassa CAMPINS PITART, FERRAN Masculina Pagat
63 Xino Xano\'s Team GIRALDO VALLES, XENIA Femenina Pagat
64 Xino Xano\'s Team II GIRALDO VAZQUEZ, MELQUIADES Masculina Pagat
65 Xino-Xano\'s Team MORENO VILLANUEVA, JORDI // NAVALES JIMÉNEZ, JAVIER Masculina Pagat
66 XINO-XANO\'S TEAM VNG ABAD OSUNA, SANDRA // GALLEGO CUESTA, VICTOR // CASANOVAS JIMENEZ, XAVIER Mixta Pagat
67 Xr-O RUIZ CARRERAS, XAVIER Masculina Pagat
68 XTERRA ALCARAZ, SANTI // LAGUNA, CONCHI Mixta Pagat
69 Xterra Dancing Queens ELIAS TRIVIÑO, MONTSERRAT // GONZÁLEZ JIMÉNEZ , CRISTINA Femenina Pagat





Formulari creat per:


© 2013-2019 :: sportsform.net :: Tots els drets reservats :: Termes i condicions