Formulari d'inscripció a la Cursa dels Colls

7 d'abril de 2019

Llista d'inscrits a la categoria Cursa curta

Nom corredor/a

Categoria

Equip

Estat del
pagament

1 ALCALDE, PURI Veterà Pagat
2 ALCALDE CáRDENAS , MÓNICA Veterà Pagat
3 ALGUACIL LARA, YOLANDA Veterà Pagat
4 ALMATó ADELL, CRISTINA Sènior Pagat
5 ALMONACID VICTORIANO, JUDITH Veterà Deporruner Pagat
6 ANGUITA JIMENEZ, ESTER Veterà Transtriatlon Pagat
7 BARRIOS BLANCO, RAQUEL Sènior Tiula runners Pagat
8 BENEDI RIUS, POL Sènior Pagat
9 BENET DURAN, IU Sènior Cursa dels Colls Pagat
10 CALLAU SOLER, JORDI Veterà METALBIKERS Pagat
11 CANO MENGUAL, MONTSE Veterà ROCA TEAM Pagat
12 CANTóN ALBARRAL, ENRIQUE Sènior Pagat
13 CANYAMERES GIMéNEZ, PAU Sènior Pagat
14 CASTRO CORREA, ELENA Veterà Pagat
15 CERDAN MADUEñO , DESIREE Sènior Pagat
16 CLARà PáEZ , MARIA Sènior Pagat
17 COMERMA MATEU, FRANCESC Veterà Pagat
18 CONTRERAS PARES, ELOI Sènior C.E. Deporunners Pagat
19 CRISTÒFOL MORA, IRENE Màster KAIZEN Pagat
20 CUEVAS ARGENTE, MARIA JESúS Veterà No adscrita Pagat
21 DOLZ FERRIZ, MANEL Veterà Gindillas Team Pagat
22 DURáN JIMéNEZ, RAQUEL Veterà Pagat
23 FERNáNDEZ DOMíNGUEZ, XAVIER Sènior Pagat
24 FERNáNDEZ PONSODA, ASTRID Sènior Pagat
25 FIGUERAS FIGUERAS, JOSEP Veterà FILIRUN Pagat
26 FITA JUNYENT, JOAQUIM Màster Independent Pagat
27 GARCíA JIMéNEZ , FRANCISCO JAVIER Sènior Pagat
28 GARCIA TARES, MARIA CRISTINA Sènior Pagat
29 GARRIDO REGADERA, MANEL Veterà Beer Runners Pagat
30 GISBERT MARTINEZ, FRANCESC XAVIER Màster C.E.DEPORUNNERS Pagat
31 GOMEZ TIERRASECA , MARY Veterà FILIRUN Pagat
32 IGLESIAS MARTíNEZ, NúRIA Sènior Pagat
33 JEREZ GARCIA, MANEL Veterà Beer Runners Pagat
34 LANAU CASTELLVí, JúLIA Júnior Pagat
35 LARI JARQUE, POL Sènior Pagat
36 LOJO QUINTANA, IVAN Sènior Pagat
37 MASANA CARBONELL, JORDI Sènior Farrus team Pagat
38 MESTRES ESPINOSA, JOSE Sènior Pagat
39 MONTOLIU ALBET, JORDI Veterà Pagat
40 MONTOLIU GARCIA, ANIOL Júnior AC Endavant les Atxes Pagat
41 MORCILLO GALLEGO, MARI CARMEN Veterà Tiula runners Pagat
42 MORENO RUEDA, OSCAR Veterà Evasión Pagat
43 NAVAL PESQUé, TAMARA Sènior Pagat
44 PASCUAL GARCíA, CARLOS Veterà Tiula runners Pagat
45 PUJOL VALLÈS, LLUIS Màster Pagat
46 PURTí PAEZ, TERESA Sènior Pagat
47 RIERA ALSEDà, GIOL Sènior C.E.DEPORUNNERS Pagat
48 ROMAGOSA CABúS, JAUME Sènior Pagat
49 RUBIO ILLA, MARC Veterà Pagat
50 RUIZ PATERNA , XAVIER Sènior C. E. DEPORUNNERS Pagat
51 SAAVEDRA MATA, ALEJANDRO Veterà Pagat
52 SIVILL PASCUAL, URI Sènior Pagat
53 SOLé PORRAS, GERARD Sènior Metalbikers Pagat
54 TUBAU CAMPUZANO, GUISLA Sènior C.E. Deporunners Pagat
55 V., VANESA Veterà Pagat
56 VáZQUEZ SALGUERO , MANOLO Veterà Evasión running vilanova Pagat
57 XUFRE VICENTE, DOLORS Veterà EVASION VILANOVA Pagat
58 ZUMAQUERO LORENTE, FRANCESC Veterà Transtriatlon Pagat





Formulari creat per:


© 2013-2019 :: sportsform.net :: Tots els drets reservats :: Termes i condicions