Formulari d'inscripció a la Cursa dels Colls

7 d'abril de 2019

Llista d'inscrits a la categoria Cursa curta

Nom corredor/a

Categoria

Equip

Talla samarreta

Estat del
pagament

1 ABID, OMAR Júnior M Pagat
2 ABOOUTOOFIL, ABDELATIF Júnior M Pagat
3 AIZZAT, MOHAMED Júnior M Pagat
4 ALCALDE, PURI Veterà L Pagat
5 ALCALDE CáRDENAS , MÓNICA Veterà M Pagat
6 ALCOLEA SANCHEZ, ALICIA Sènior Stiletto A Pagat
7 ALFARO ESPARCH, CARLOS Sènior M Pagat
8 ALGUACIL LARA, YOLANDA Veterà S Pagat
9 ALMATó ADELL, CRISTINA Sènior XS Pagat
10 ALMONACID VICTORIANO, JUDITH Veterà Deporruner Pagat
11 ALONSO DIAZ, CRISTINA Veterà M Pagat
12 ÁLVAREZ FERNáNDEZ, JUAN Veterà Farru-eZ M Pagat
13 ANGUELA CALVET, ALBERT Sènior Deporunners L Pagat
14 ANGUITA JIMENEZ, ESTER Veterà Transtriatlon XS Pagat
15 ARANA, ANA Veterà KAIZEN RUNNING S Pagat
16 ARCOS FRANCO, ERIK Sènior Pagat
17 BAABALI, YASSINE Júnior M Pagat
18 BADOSA GUATDIA, NúRIA Veterà Tiula Runners M Pagat
19 BANJIMHAR, KARIM Júnior M Pagat
20 BARRAGAN FONT, FRANCESC Veterà XL Pagat
21 BARRIOS BLANCO, RAQUEL Sènior Tiula runners Pagat
22 BARTOLOME GUZMAN, RAY Sènior Pagat
23 BATALLA INSENSER, EZEQUIEL Sènior L Pagat
24 BENEDI RIUS, POL Sènior S Pagat
25 BENET DURAN, IU Sènior Cursa dels Colls L Pagat
26 BERNALDEZ ARJONA, LORENA Sènior IronWill Barcelona S Pagat
27 BLANCH SARDA, ESTHER Veterà Viu fàcil M Pagat
28 BOHSINI, OUSSAMA Júnior M Pagat
29 BORRAS, DAVID Sènior club exc UECANOIA S Pagat
30 BRUNA FIGUEIRA, NATALIA LAURA Veterà S Pagat
31 CABRAL TORRADO, JOANA Sènior XS Pagat
32 CALLAU SOLER, JORDI Veterà METALBIKERS L Pagat
33 CAMPUZANO CANADES, JUDIT Màster S Pagat
34 CANEDA MORA, CARLES Veterà Pagat
35 CANO MENGUAL, MONTSE Veterà ROCA TEAM M Pagat
36 CANTóN ALBARRAL, ENRIQUE Sènior Pagat
37 CANYAMERES GIMéNEZ, PAU Sènior L Pagat
38 CARBONELL GARCIA, MARC Sènior Tg sitges M Pagat
39 CARMONA BORRAS, XAVI Veterà deporunners L Pagat
40 CARRERAS CENDRA, IGNASI Veterà L Pagat
41 CASTANY GONZáLEZ, XAVI Veterà S Pagat
42 CASTRO CORREA, ELENA Veterà S Pagat
43 CAYUELA RUIZ, SHEILA Sènior TRA I MEL S Pagat
44 CERDAN MADUEñO , DESIREE Sènior Pagat
45 CHACóN ARTO, PEDRO Veterà M Pagat
46 CHACóN LORENTE, PEDRO Veterà C.E.Deporunners Pagat
47 CHARCKOURI, OTMAN Júnior M Pagat
48 CHOPO PUERTOLLANO, MERCEDES Sènior Alcaine L Pagat
49 CLARà PáEZ , MARIA Sènior M Pagat
50 COMERMA MATEU, FRANCESC Veterà M Pagat
51 CONEJERO DUQUE, MANEL Sènior TRA I MEL M Pagat
52 CONTRERAS PARES, ELOI Sènior C.E. Deporunners Pagat
53 CRESPO GARCIA, JOSE RAMON Sènior Ironwill Barcelona M Pagat
54 CRISTÒFOL MORA, IRENE Màster KAIZEN Pagat
55 CUADRA SORIANO, NOEMí Veterà M Pagat
56 CUEVAS ARGENTE, MARIA JESúS Veterà No adscrita Pagat
57 DAALI, YASSINE Júnior S Pagat
58 DEL RIO MARTOS, ANA Sènior CLUB ESPORTIU L'ARBOÇ M Pagat
59 DOLZ FERRIZ, MANEL Veterà Gindillas Team L Pagat
60 DURáN JIMéNEZ, RAQUEL Veterà Pagat
61 D'AURIA, MICHELA Sènior Viu Fàcil Pagat
62 EL GHAADARI, MOUAD Júnior M Pagat
63 EL HAMIDY , BRAHIM Júnior M Pagat
64 EL JABALY, AYMANE Júnior M Pagat
65 EL KARDA, YOUNESS Júnior M Pagat
66 EL OUAABANI, HICHAM Júnior M Pagat
67 ELBAILE PUIG, CRISTINA Sènior S Pagat
68 FERNáNDEZ BRAñA, AITANA Sènior Pagat
69 FERNáNDEZ DOMíNGUEZ, XAVIER Sènior S Pagat
70 FERNáNDEZ MERI, KIKE Veterà independent L Pagat
71 FERNáNDEZ PONSODA, ASTRID Sènior XL Pagat
72 FIGUERAS FIGUERAS, JOSEP Veterà FILIRUN Pagat
73 FIGUEROLA RODRíGUEZ, EDUARD Sènior CE DEPORUNNERS XL Pagat
74 FITA JUNYENT, JOAQUIM Màster Independent Pagat
75 FORTUNY, IOLANDA Veterà Viu fàcil Pagat
76 GALOFRé LóPEZ, NEUS Sènior Pagat
77 GARCíA ALBA , ELISABET Veterà S Pagat
78 GARCíA HERNáNDEZ, JOSE CARLOS Veterà M Pagat
79 GARCíA JIMéNEZ , FRANCISCO JAVIER Sènior Pagat
80 GARCíA NOGUEIRA, PAU Júnior Roadrunners XS Pagat
81 GARCIA PEREZ, SONIA Veterà sardinyola runner M Pagat
82 GARCIA POZUELO, MIGUEL ANGEL Veterà XL Pagat
83 GARCIA TARES, MARIA CRISTINA Sènior Pagat
84 GARRIDO REGADERA, MANEL Veterà Beer Runners Pagat
85 GAZOLI SIQUEIRA, ANDREA Sènior M Pagat
86 GINOVART VEGA, MARC Sènior S Pagat
87 GISBERT MARTINEZ, FRANCESC XAVIER Màster C.E.DEPORUNNERS L Pagat
88 GOMEZ TIERRASECA , MARY Màster FILIRUN S Pagat
89 GóNGORA JIMéNEZ, GORGO Sènior Club Esportiu Deporunners XL Pagat
90 GONZALEZ HERRERA, RAQUEL Veterà Pagat
91 GONZàLEZ PASCUAL, DAVID Sènior L Pagat
92 GRIFO I CASTILLO, NOèLIA Sènior S Pagat
93 HERNáNDEZ CONTIJOCH, MARIA Júnior C. E. Deporunners S Pagat
94 HERNANDEZ SIMON, SERGI Veterà XL Pagat
95 HUGUET CARMONA, CARLES Sènior M Pagat
96 IGLESIAS MARTíNEZ, NúRIA Sènior Pagat
97 JALDO GRAU, MONICA Veterà VIU FÀCIL L Pagat
98 JANé RIUS, MONTSERRAT Veterà Viu Fàcil L Pagat
99 JANSà CAYóN, JOSEP Màster M Pagat
100 JARRIL, MARC Sènior M Pagat
101 JD, REDOUANE Júnior M Pagat
102 JEREZ GARCIA, MANEL Veterà Beer Runners M Pagat
103 JIMéNEZ CAVALLé, IVAN Veterà L Pagat
104 JIMéNEZ COBO, JUANA Sènior M Pagat
105 JORNET SALSAS, IGNASI Sènior - M Pagat
106 LANAU CASTELLVí, JúLIA Júnior S Pagat
107 LANAU I CASTELLVí, SERGI Sènior L Pagat
108 LARI JARQUE, POL Sènior M Pagat
109 LLAMAS URBANO, RAFAEL Sènior CLUB NATACIÓ SITGES M Pagat
110 LLORENS SAUCH, RAMON Sènior L Pagat
111 LOJO QUINTANA, IVAN Sènior Pagat
112 LOPEZ FERNANDEZ, MERY Sènior M Pagat
113 LóPEZ SáNCHEZ, JOSE MIGUEL Sènior LR RUN M Pagat
114 LóPEZ SASTRE, DELFí Veterà Les Cabanyes M Pagat
115 LUPPENS ALVAREZ, NATALIA Sènior C. E. Deporunners Pagat
116 MADERO RIBERA , XAVIER Sènior L Pagat
117 MALLOFRé CARBó, MAR Sènior XS Pagat
118 MARRUGAT ESCOBEDO, XAVIER Sènior L Pagat
119 MARTINEZ MARTINEZ, DAVID Veterà Club Natació Sitges S Pagat
120 MARTINEZ ROIG, JOSEP ANGEL Màster C.A.Atletesvng. M Pagat
121 MASANA CARBONELL, JORDI Sènior Farrus team Pagat
122 MATEU SOLANA, MONTSE Veterà GRUP ROCA RUNNING CLUB M Pagat
123 MEDINA GALVEZ, RAUL Veterà Les RT BTT M Pagat
124 MEHJOUBI, IMAD Júnior M Pagat
125 MESTRES, XAVIER Sènior L Pagat
126 MESTRES ESPINOSA, JOSE Sènior Pagat
127 MICó , SòNIA Veterà Viu fàcil M Pagat
128 MICó ARNAU, LAURA Veterà M Pagat
129 MONTOLIU ALBET, JORDI Veterà L Pagat
130 MONTOLIU GARCIA, ANIOL Júnior AC Endavant les Atxes M Pagat
131 MORCILLO GALLEGO, MARI CARMEN Veterà Tiula runners Pagat
132 MORENO LARIOS, JOSE MANUEL Veterà CE DEPORUNNERS XL Pagat
133 MORENO MORENO, SALVADOR Veterà UEC BAGA XL Pagat
134 MORENO RUEDA, OSCAR Veterà Evasión S Pagat
135 MOSQUERA, SANDRA Veterà Goo Sport club M Pagat
136 MOTA GUARDIA, XAVIER Veterà M Pagat
137 MOTA TUTUSAUS, POL Júnior L Pagat
138 MULA RUIZ, PEDRO Veterà L Pagat
139 MUNNÉ, CARME Veterà C.E. DEPORUNNERS S Pagat
140 MUÑOZ GARCIA, GEMMA Màster KAIZEN RUNNING M Pagat
141 MUñOZ SORIA, MARC Veterà M Pagat
142 NAVAL PESQUé, TAMARA Sènior S Pagat
143 NAVARRETE GARCíA, AINHOA Veterà Viu Fàcil S Pagat
144 NEBLEZA MIRABENT, JOAN Veterà Club atletisme Canyelles M Pagat
145 NOGUEIRA SILAIEVA, ELENA Veterà Roadrunners L Pagat
146 OLAYA GUZMAN, MARIA CARME Sènior Fondistes Penedès M Pagat
147 OLLé ROMERO, JOAN Sènior METALBIKERS L Pagat
148 PASCUAL GARCíA, CARLOS Veterà Tiula runners M Pagat
149 PEDROS GARRIDO, MERITXELL Màster GRUP ROCA RUNNING CLUB M Pagat
150 PELEGRI MUÑIZ, OSCAR Veterà INDEPENDENT S Pagat
151 PEñA GARCIA, JUAN Veterà L Pagat
152 PéREZ GARCIA, RAMON Sènior M Pagat
153 PLA DE LA VARGA, CARLA Sènior Pagat
154 PLA SANGLAS, SANTI Sènior M Pagat
155 PRADOS ANDREU, CRISTINA Sènior Pagat
156 PUERTAS RODRíGUEZ, CHRISTIAN Sènior L Pagat
157 PUJOL VALLÈS, LLUIS Màster Pagat
158 PURTí PAEZ, TERESA Sènior Pagat
159 QUESADA GARRIDO , JONATHAN Sènior TRANSTRIATLON M Pagat
160 RAGAI NASSIF, SERINA Sènior M Pagat
161 RAMIREZ PEREA, MARíA ÁNGELES Màster XS Pagat
162 REDUANE, KAMAL Júnior L Pagat
163 REINA CARMONA, JOSE Sènior Pagat
164 RIBE MANZANERA, MARTA Sènior C.E.Deporunners Pagat
165 RIERA ALSEDà, GIOL Sènior C.E.DEPORUNNERS Pagat
166 RIOS MOLINA, AIDA Sènior M Pagat
167 RODRIGUEZ NEIRA, JORGE Veterà L Pagat
168 ROMAGOSA CABúS, JAUME Sènior L Pagat
169 ROVIRA PUIG, LLUIS Màster C.E.DEPORUNNERS XL Pagat
170 RUBIO ILLA, MARC Veterà Pagat
171 RUIZ GONZALEZ, SANDRA Veterà S Pagat
172 RUIZ MUÑOZ, FRANCISCO Màster L Pagat
173 RUIZ PATERNA , XAVIER Sènior C. E. DEPORUNNERS Pagat
174 SAAVEDRA MATA, ALEJANDRO Veterà Pagat
175 SADEEK, MOHAMED Júnior M Pagat
176 SAIED WITTROCK, LUCAS Sènior CLUB NATACIÓ SITGES M Pagat
177 SALA ROIG, CRISTINA Veterà S Pagat
178 SáNCHEZ, MONTSE Sènior XS Pagat
179 SàNCHEZ PéREZ, XAVI-MIRU Màster M Pagat
180 SàNCHEZ VICENTE, XAVIER Màster Tuga Outdoor Team L Pagat
181 SáNCHEZ VILLENA, ALBERTO Sènior L Pagat
182 SERRA GRCIA, MANEL Màster L Pagat
183 SERRADELL OREA, XAVIER Sènior S Pagat
184 SIVILL PASCUAL, URI Sènior C.E.Deporunners M Pagat
185 SOLé PORRAS, GERARD Sènior Metalbikers L Pagat
186 SOLÉ RAMON, XAVIER Sènior DEPORUNNERS S Pagat
187 SOLER ISERN, ANNA Sènior C.E. Deporunners S Pagat
188 TALL, ADAMA Júnior M Pagat
189 TUBAU CAMPUZANO, GUISLA Sènior C.E. Deporunners S Pagat
190 USERO LOPEZ, RAQUEL Sènior S Pagat
191 V., VANESA Veterà L Pagat
192 VALLS MORENO, ELENA Sènior NoiesRunnerSitges S Pagat
193 VAZQUEZ CAGIDE, MARTIA TERESA Màster A.E. XTerrarun trail M Pagat
194 VáZQUEZ SALGUERO , MANOLO Veterà Evasión running vilanova M Pagat
195 VEGA JIMENEZ, SERGIO Sènior L Pagat
196 ZUMAQUERO LORENTE, FRANCESC Veterà Transtriatlon S Pagat





Formulari creat per:


© 2013-2019 :: sportsform.net :: Tots els drets reservats :: Termes i condicions