Formulari d'inscripció a la Cursa dels Colls

7 d'abril de 2019

Llista d'inscrits a la categoria Cursa llarga

Nom corredor/a

Categoria

Equip

Talla samarreta

Estat del
pagament

1 ., LACHEN Júnior M Pagat
2 ACEVEDO, JOSE MANUEL Veterà Runnig Parc S Pagat
3 AGUILAR QUEROL, PILAR Veterà NoiesRunnerSitges Pagat
4 AGULLO TORRES, FRANCESC Veterà AE TALAIA M Pagat
5 ALBESA TOMàS, HéCTOR Veterà C.E.DEPORUNNERS M Pagat
6 ALBIÑANA SOLER, MARC Màster M Pagat
7 ALCALDE ALCAZAR , FRANCISCO Veterà L Pagat
8 ALCARAZ, SANTI Veterà KAIZEN RUNNING S Pagat
9 ALEMANY BRAVO, MIREIA Sènior Inter Crossfit S Pagat
10 ALMIRALL FARRé , JOAN Veterà CASC S Pagat
11 ALMONACID VICTORIANO, DANIEL Sènior CE Deporunners M Pagat
12 ALONSO MARTINEZ, SARA Júnior AA CATALUNYA XS Pagat
13 ÁLVAREZ GARRIDO, DAVID Sènior M Pagat
14 AMAYA BARBE, ANDREU Veterà TRIATLO.CAT M Pagat
15 ANDREU RUIZ, ÒSCAR Veterà KAIZEN RUNNING Pagat
16 ANTON MOYA, JAUME Sènior InterCrossfit L Pagat
17 ANTóN SUCH, JULIáN Veterà M Pagat
18 ARAGONES MALDONADO, KEVIN Sènior L Pagat
19 ARANDA MARTÍN, JESÚS Veterà EVASION VILANOVA L Pagat
20 ARAYA GUTIERREZ, CRISTIAN Sènior Ironwillbarcelona S Pagat
21 ARBELAIZ IZA, ION Sènior M Pagat
22 ARIAS, XAVI Veterà MK M Pagat
23 ARIZA GARCIA, FERRAN Veterà C.E. MADTEAM M Pagat
24 AZOR PORTOLES, MARIO Sènior Pagat
25 BALDRICH, JORDI Veterà Triatló.cat/ castillo athetic M Pagat
26 BALSA NOVEGIL, JOSE MARIA Veterà ROCA TEAM L Pagat
27 BALSELLS RODRíGUEZ, ORIOL Júnior S Pagat
28 BECQUERIEUX, MARIE FRANCE Veterà Pagat
29 BELLAUBí PALACIOS, OLíVIA Júnior TRUGA TEAM Pagat
30 BELLAVISTA VERTEDOR, RICARDO Màster SofoKaos GQC Pagat
31 BELMONTE PEREZ, JOSE MANUEL Veterà M Pagat
32 BEN BRAHIM , SOUFIANE Júnior M Pagat
33 BENDICHO, KIKO Sènior Pagat
34 BERNAT MELERO, JORDI Veterà M Pagat
35 BERTRAN ABADIANO, LLUIS Sènior Evasión Running Vilanova L Pagat
36 BERTRAN AMELL, DAVID Veterà L Pagat
37 BETANCOR GóMEZ, SARA Júnior M Pagat
38 BILLOT, EMMANUEL Sènior M Pagat
39 BOLAÑOS GARCIA, TONI Sènior M Pagat
40 BONET BADIA, SERGI Júnior Pagat
41 BUSTOS CAZORLA, OLIVER Veterà independents XL Pagat
42 BUSTOS CAZORLA, RUBEN Sènior L Pagat
43 BUTÍ, NATÀLIA Sènior M Pagat
44 CABALLERO CARVAJAL, ANTONIO Veterà TRIATLO.CAT XL Pagat
45 CABALLERO DOMéNECH, JOAN CARLES Màster Atletes VNG M Pagat
46 CALLEJóN BOQUERA, JOAN Sènior Pagat
47 CALVET CARNICé , ARNAU Júnior C.E.DEPORUNNER Pagat
48 CAMACHO LARA, MIGUEL Sènior Sparta Cunit S Pagat
49 CAMPOS SELGA, VICTOR Sènior M Pagat
50 CANET MIQUEL , ALBA Veterà CEM maspujols M Pagat
51 CANET VIDIELLA, NEUS Màster KAIZEN RUNNING Pagat
52 CANO ALARCóN, M. ANTONIA Veterà RAYOTEAM XS Pagat
53 CANO-CABALLERO PéREZ, CARME Veterà XL Pagat
54 CARALT ARMAS, ROSA MARIA Veterà S Pagat
55 CARANDELL WIDMER, MATIAS Sènior Deporunners M Pagat
56 CARASA CARDUS, MARC Sènior XL Pagat
57 CARBONELL NAVARRO, SILVIA Veterà Evasión Vilanova XS Pagat
58 CARNER JUNYENT, PEPITA Màster Club Excta. UECANOIA S Pagat
59 CARRASQUILLA CREMADES, IVAN Sènior C.D. DEPORUNNERS L Pagat
60 CARRERAS SOLER, TON Màster KAIZEN RUNNING XL Pagat
61 CASAS, NURIA Sènior XL Pagat
62 CASQUET SESMONDE, CARLOS Sènior Bravas Runners S Pagat
63 CASTELLANO NAVARRO, LAURA Veterà M Pagat
64 CASTILLO RODRíGUEZ, BLANCA Júnior M Pagat
65 CATALA BOLET, JOAN Sènior XL Pagat
66 CATLLÀ ROVIRA, ALBERT Veterà Grup Roca Running Club L Pagat
67 CAZORLA MUñOZ, FRANK Veterà M Pagat
68 CELADA ROURA , JAUME Veterà Ironfriends S Pagat
69 CILLA GARCIA, JAVIER Veterà M Pagat
70 CLEMENTE PIñOL, MARC Sènior M Pagat
71 COLOMER RUIZ, MIRIAM Sènior INDVRAINS XS Pagat
72 CONTRERAS RIQUELME, FRAN Veterà Free Fighters M Pagat
73 CORTIADA COLL, JORDI Sènior CE TRAIL TARRACO Pagat
74 COSTA, VINCENZO Veterà Pagat
75 CREIXELL LAHOSA, PERE Veterà medionaruning M Pagat
76 CRUELLS ROGER, ADRIÀ Sènior Cursa dels Colls Pagat
77 CRUSAT INGLES, MARTA Sènior S Pagat
78 CRUZ PERIBAÑEZ, ALBERTO Veterà LAIANICOVICTORMARIA Pagat
79 CURTO SOLE, JOAN Màster M Pagat
80 DE GEA VIDAL, MARCOS ANTONIO Veterà Pagat
81 DE LAFFOREST , MYRIAM Veterà Deporunners Pagat
82 DE VRIES, STEFAN Veterà L Pagat
83 DEVESA PéREZ, JOSEP Sènior Pagat
84 EGEA DE LA VARGA , NATXO Veterà Pas a Pas XL Pagat
85 ELIAS TRIVIÑO, MONTSERRAT Veterà Kaizen running Pagat
86 ELIZALDE MASIá, ARTURO Sènior Roger Perez, Arturo Elizalde M Pagat
87 ESCALANTE HORTAL, ANDREA Júnior Pagat
88 ESCRIBANO GOMEZ, JESúS Sènior Deporunners Pagat
89 ESCURSELL PERIS, ARCADI Veterà L Pagat
90 ESPUñA MURILLO, JOSé Màster L Pagat
91 ESTEVE VENTURA, SANTI Veterà L Pagat
92 FARABONI ENRIQUEZ, FARA Màster L Pagat
93 FERNáNDEZ GRANADOS , RAMóN Veterà Grup Roca running club M Pagat
94 FERNáNDEZ OJEDA, MAISE Veterà S Pagat
95 FERNáNDEZ RODRíGUEZ, CAROLA Veterà Noiesrunnersitges S Pagat
96 FERREIRO HERNAN, RAUL Sènior Deporunners L Pagat
97 FERRER BACARDIT, ALBERT Veterà Club Excta. Uecanoia M Pagat
98 FERRER CANO, FERRAN Veterà M Pagat
99 FERRER PUBILL, MAR Veterà KAIZEN RUNNING S Pagat
100 FERRI MONTANE, IVAN Veterà Esportiu Penedes L Pagat
101 FIGUERAS GILI, JAUME Màster Kaizen running M Pagat
102 FONT ALEMANY, XAVI Sènior XL Pagat
103 FONTANALS NAVARRO, OSCAR Sènior XL Pagat
104 FONTDECABA, MARTí Júnior AE TALAIA S Pagat
105 FONTDECABA BAIG, ENRIC Veterà L Pagat
106 FORTIN, THOMAS Sènior AE Talaia Pagat
107 FUENTES HIDALGO, FRANCISCO JAVIER Veterà deporunners L Pagat
108 FUMENAL ARTéS, MIREIA Júnior C.E.DEPORUNNERS Pagat
109 GALLART BOSQUE, MARC Júnior Pagat
110 GALVEZ CORTINA, OLGA Veterà S Pagat
111 GARCIA ALARCON, ELENA Sènior M Pagat
112 GARCIA CEACERO , OSCAR Veterà L Pagat
113 GARCIA GARCIA, SONIA Sènior M Pagat
114 GARCIA LUZON, LLUIS Sènior Grupo roca L Pagat
115 GARCIA SAIZ, MIQUEL Veterà M Pagat
116 GARCIA VIDAL, JOSé LUIS Màster Roadrunners L Pagat
117 GARCIA-JORDà GóMEZ , HéCTOR Veterà Casal Popular de Vilafranca Pagat
118 GARRE ROLDAN, RUBEN Sènior L Pagat
119 GARRIDO QUIROS, OSCAR Veterà C.E. DEPORUNNERS Pagat
120 GAVILáN GARCíA, JUAN CARLOS Màster Evasion Running Vilanova L Pagat
121 GIL MARTíNEZ, EDGAR GIL Veterà C. E. DEPORUNNERS M Pagat
122 GIL MAURICIO , JAQUELINE Veterà Roadrunners S Pagat
123 GIL SENTIS, GERARD Sènior C.E.Deporunners M Pagat
124 GIRALT ROMEU, MARTA Màster S Pagat
125 GIRó, ALEX Veterà L Pagat
126 GóMEZ VELEZ, RAFA Màster VO2 L Pagat
127 GRACIA LACALLE, ALBERT Veterà Evasion M Pagat
128 GRANADOS, ARNAU Sènior FisioMonasterio S Pagat
129 GUASCH SANCHEZ, JOSEP Màster Corredors.cat S Pagat
130 GUERRERO SANCHEZ, JUAN CARLOS Màster AMB L Pagat
131 GUINART MORTE, LAURA Veterà Evasion M Pagat
132 GUTIERREZ PEREZ-MILà, XAVI Sènior C.E.Deporunners L Pagat
133 GüELL TORNER, TITUS Màster Us estimem Núries L Pagat
134 HERCE CRESPO, MARINA Júnior S Pagat
135 HERNáNDEZ BAREA, CARLOS Veterà No adscrito XL Pagat
136 HOPKINS, GORDON Màster L Pagat
137 HUGUET BRIVA, ORIOL Veterà Grull-O Runners - Run4US L Pagat
138 IBáñEZ SOLER, XAVIER Sènior C.E.DEPORUNNERS L Pagat
139 IGLESIAS PEREZ, CRISTIAN Veterà Coyotes bike cubelles L Pagat
140 JANSà I VAL, SERGI Sènior AE TALAIA M Pagat
141 JARAMILLO BUSQUETS, SENEN Veterà Esportiu Penedès S Pagat
142 LAGUNA SASTRE, CONCHI Veterà KAIZEN RUNNING XS Pagat
143 LAURIANO DA SILVA, CAROLINA Sènior runbcn XS Pagat
144 LEóN MONROY , CARLOS Veterà M Pagat
145 LINARES CHACóN, MANUEL LINARES CHACON Màster CD DEPORUNNERS Pagat
146 LIRIA ROMERO, JORDI Màster Korretonencs L Pagat
147 LISCHKA, STEPHAN Màster L Pagat
148 LLAó FERRANDO, JOAN ISAAC Sènior L Pagat
149 LLUVEROL TRILLAS, TERESA Sènior Esportiu Penedes M Pagat
150 LÓPEZ ALFONSO, CRISTINA Veterà M Pagat
151 LóPEZ BARRENECHEA, CARLA Màster CE deporunners S Pagat
152 LOPEZ CRESPO, MERCE Veterà Pagat
153 LOPEZ HERNANDEZ, XAVIER Veterà M Pagat
154 LOZADA ESPI, JORDI Màster AE TALAIA L Pagat
155 LOZADA ESPí, XAVIER Màster AETalaia Pagat
156 MAICAS ALVAREZ, JOSE MARIA Màster Casino Barcelona XL Pagat
157 MALDONADO, CAROL Veterà UECANOIA S Pagat
158 MALRàS RODRíGUEZ, VíCTOR Sènior C.E.DEPORUNNERS Pagat
159 MANCHA MARTíN, CARLES Veterà Independent S Pagat
160 MARCé RAFECAS, RAIMOND Veterà M Pagat
161 MARIN IPAS, SERGIO Veterà C.E. Deporunners L Pagat
162 MARQUEZ GUERRERO, CARLOS Veterà sardinyola runner XL Pagat
163 MARRA-LóPEZ PORTA, FERNANDO Màster Rangers Mahón XL Pagat
164 MARTíN DELER, ARIADNA Júnior S Pagat
165 MARTíN DíAZ, SERGIO Sènior - L Pagat
166 MARTíN MARTíNEZ, FRANCESC Veterà L Pagat
167 MARTINEZ HERNANDEZ, CESAR Veterà L Pagat
168 MARTINEZ VAN DER VALK, MIQUEL Sènior RUN4US L Pagat
169 MAS CANAL, MARIA Júnior L Pagat
170 MAS CAPDEVILA, SALVA Veterà L Pagat
171 MAYANS FONT, MIQUEL Sènior L Pagat
172 MEGÍAS NEVADO, MANEL Màster Pagat
173 MERCADé SOLER, MONTSE Màster KAIZEN RUNNING Pagat
174 MERINO PALOMAR, ALBERTO Veterà CE COR CASTELLDEFELS RUNNERS L Pagat
175 MESTRE RIUS, FèLIX Sènior 7 GINS XL Pagat
176 MIGUéLEZ MARTíNEZ, SERGIO Júnior S Pagat
177 MIRÓ LÓPEZ, JORDI Sènior CE Deporunners Pagat
178 MOGINO I MARTINEZ, JORDI Veterà M Pagat
179 MOLINA ESCRIBANO, ISMA Sènior U.E.C Anoia M Pagat
180 MOLINA OSUNA, JUAN MANUEL Veterà XL Pagat
181 MONCUSI AGUSTI, MIGUEL ANGEL Veterà A.e Cota 705 L Pagat
182 MONDER, RAEF Sènior C.E DEPORRUNNERS L Pagat
183 MONFORT GUIMERà , GEMMA Júnior Pagat
184 MONGAY IBàñEZ, CARLES Veterà M Pagat
185 MONTANER, MONTSE Veterà L Pagat
186 MONTOLIU ALBET, MANEL Veterà AC Endavant les Atxes M Pagat
187 MORENO BLANCO , ANTONIO Veterà Kaizen running Pagat
188 MORENO GOMEZ, JUANP Veterà L Pagat
189 MUNNE SAPERAS, JOAN Màster korretonencs L Pagat
190 MUñOZ MANCHA, ARNAU Júnior CERRR M Pagat
191 MUÑOZ SANTOS, JOSE Veterà KAIZEN RUNNING L Pagat
192 NAVALES JIMéNEZ, JAVIER Veterà DEPORUNNERS L Pagat
193 NEIRA JORBA, EDUARD Sènior XL Pagat
194 NIACHIMBA GUARACA, SEGUNDO OMERO Veterà L Pagat
195 NIN MUñOZ, MARTA Sènior S Pagat
196 OCHOA VALLET, GUILLEM Veterà XL Pagat
197 OJEDA ACOSTA, NORA Sènior C.E. DEPORUNNERS S Pagat
198 OJUEL SAINZ, JAVIER Sènior M Pagat
199 OLMOS BENLLOCH, PAU Sènior C.E. DEPORUNNERS M Pagat
200 ORDOVAS VERTEDOR , JAVIER Sènior LR RUNNING M Pagat
201 ORTIZ GALINDO, EVA Veterà S Pagat
202 PALACIOS ASENSIO, JORDI Màster Pagat
203 PALACIOS RODRIGUEZ, ANDREA Júnior S Pagat
204 PALAU SOLER, MARC Sènior J&A Garrigues Pagat
205 PAREDES SáNCHEZ, JORDI Sènior Trail Gavà Pagat
206 PARRA ALBARES, BORJA Sènior Tg Triatlo Sitges L Pagat
207 PASCUAL CUERVO, JOSE Veterà La Rotonda Runners L Pagat
208 PELLICER PLASA, ORIOL Sènior INDVRAINS L Pagat
209 PEREZ GARCIA, ANNA Màster Pagat
210 PEREZ MARTINEZ, RAUL Sènior Free Fighters S Pagat
211 PEREZ MARTINEZ, SANDRA Veterà KAIZEN RUNNING S Pagat
212 PEREZ MIR, MARTA Sènior M Pagat
213 PEREZ NAVARRO, PATRICIA Júnior club natació sitges S Pagat
214 PéREZ PARERA, ROGER Sènior L Pagat
215 PEREZ SOLER, AIDA Sènior C.E.Deporunners M Pagat
216 PERFETTI, GIANLUCA Sènior Pagat
217 PIJOAN CASANOVAS, VANESSA Veterà KAIZEN RUNNING Pagat
218 PLANAS CUSINé, JOAN Sènior Caves Planas Albareda XL Pagat
219 PLANAS VIVES, BERNAT Màster Club Excta. UECANOIA M Pagat
220 PLANELL CARNDELL , NICO Sènior GER M Pagat
221 PLANS PONSA, ORIOL Sènior L Pagat
222 PONS VENTURA, MARIA Sènior CLUB ATLETISME VILAFRANCA S Pagat
223 POSTIGO BAYó, ALBERT Sènior L Pagat
224 PUCHE SOLER, JORDI Veterà M Pagat
225 PUJADAS RODRíGUEZ, MARC Sènior L Pagat
226 PUJOL MERLOS, DANI Veterà A.E.XTERRARUN XL Pagat
227 PUTTENSTEIN, HENRICO Sènior M Pagat
228 QUERO BATALLA, LLUíS Júnior S Pagat
229 QUESADA ARQUES , JENNA Sènior Independent Pagat
230 QUINTAS VALLVE, MARC Veterà C. E. Deporunners L Pagat
231 RABAL GIMENEZ, MòNICA Veterà Esportiu Penedès XS Pagat
232 RAMON MONTANé, PAU Sènior Cursa dels Colls M Pagat
233 RAMOS PALACIOS, LíDIA Sènior AE Talaia M Pagat
234 RAVENTOS BUSQUETS, CARLES XAVIER Màster C.E. DEPORUNNERS Pagat
235 RAVENTóS JURADO, NICOLáS Veterà LR RUNNING M Pagat
236 REBULL BARRERA, JOSEP Júnior Pagat
237 REDONDO FERNÁNDEZ , ARACELI Veterà M Pagat
238 RIBAS CARRILLO, SONIA Sènior evasionvilanova S Pagat
239 RIBET HUGUET, CRISTINA Màster no XS Pagat
240 RINCóN VILLALOBOS, ASTOLFO Veterà M Pagat
241 RIOS GALLART, VICENS Sènior C.E. Deporruners Pagat
242 RIUS ROMAN, LLUíS Veterà S Pagat
243 ROCA AMELL, JOSEP LLUIS Màster GRUP ROCA RUNNING CLUB L Pagat
244 RODRIGO GARCIA, SIXTO Veterà S Pagat
245 RODRIGUEZ ALCALDE, FRANCISCO Sènior L Pagat
246 ROIG DE LA ROSA, JOAN Veterà INDEPENDENT Pagat
247 ROJANO SALGUEIRO, JOSE Sènior M Pagat
248 ROMERO GARCIA, VICTOR Sènior L Pagat
249 ROMERO PATON, VICENTE Sènior Mútuacat Bravo Trail M Pagat
250 ROS CASTET, ARAN Júnior C.E. DEPORUNNERS XS Pagat
251 ROSINES POCH, GEMMA Màster Pagat
252 RUANO RUZAFA, ANA Màster M Pagat
253 RUBIO MARTíNEZ, NATI Veterà esportiu penedés S Pagat
254 RUIZ CARRIZALEZ, TONI Veterà Pagat
255 RUIZ GIRALDE , VíCTOR Veterà C.E.DEPORUNNERS M Pagat
256 RUIZ SORIANO, MARI PAZ Veterà L Pagat
257 SAEZ ALBA, OSCAR Màster Karakolillo´s Team L Pagat
258 SAFONT CAMPRUBí, GEMMA Sènior 7 GINS M Pagat
259 SALA CIRUGEDA, INMA Màster Kaizen running S Pagat
260 SALAZAR FLOREZ, CRISTIAN ANDRéS Veterà L Pagat
261 SANCHEZ BELTRáN, ANABEL Sènior M Pagat
262 SANCHEZ PONS, BLAI Sènior Pagat
263 SANCHEZ PONS, XAVI Sènior Pagat
264 SáNCHEZ RUFí, ALEIX Júnior M Pagat
265 SANSóN SOLER, DIEGO Màster Esportiu Penedès M Pagat
266 SANTOS PONCE, PILAR Veterà CA ATETESVNG XS Pagat
267 SEGURA CASTAñEDA, DIEGO Sènior CEDEPORUNNERS XL Pagat
268 SEGURA RIUS, MARTA Sènior Club excta. UECANOIA M Pagat
269 SERRA CABRERA, JOSE MARIA Màster ROCA RUNNING M Pagat
270 SICHES PéREZ , ROGER Veterà M Pagat
271 SILES ARIAS, MARíA Veterà NoiesRunnerSitges M Pagat
272 SOLER BOLAñO, DAVID Veterà GrulloRunners Pagat
273 SOLER MESEGUER, MIREIA Veterà S Pagat
274 SOLER SERRANO, JAUME Màster AE TALAIA M Pagat
275 SOLER TORRELLA, MARTí Sènior C.E.DEPORUNNERS Pagat
276 SORIANO ÁLVAREZ , CARLOS Màster L Pagat
277 TORRES DIAZ, ALEIX Sènior L Pagat
278 TRINIDAD SOLíS , JUANJO Sènior BARRADO TEAM S Pagat
279 TUGAS GARCIA, MONTSE Veterà Roadrunners XS Pagat
280 TURELL I FERREIRO, MARC Sènior L Pagat
281 VALENCIA MACHADO, JOSEP Màster Roadrunners L Pagat
282 VALLS GAVALDA, JOSEP VICTOR Veterà M Pagat
283 VALVERDE, ARANTXA Màster KAIZEN RUNNING S Pagat
284 VENDRELL RAVENTÓS, CESAR Màster L Pagat
285 VIDAL SANS, ELISENDA Sènior Club Atletisme Vilafranca XS Pagat
286 VILLALONGA MARTíNEZ , ANIKA Veterà Noiesrunnerssitges S Pagat
287 VILLANUEVA CALVET, JORDI Sènior M Pagat
288 VILLARINO RODRíGUEZ, ALEJANDRO Júnior Esportiu Penedes S Pagat
289 VIVIANI, JAZMIN Sènior S Pagat
290 VOLTà MARTORELL, JOAN Màster M Pagat
291 VON PODOLSKY, MARINA Veterà Xino Xano Team S Pagat
292 WILLEMS, TAMARA Sènior KM4ADOPTIONS M Pagat
293 XUFRE VICENTE, DOLORS Veterà EVASION VILANOVA XS Pagat
294 ZONTA, ELEONORA Sènior Mens Sana in Corpore Sana - IT S Pagat





Formulari creat per:


© 2013-2019 :: sportsform.net :: Tots els drets reservats :: Termes i condicions