Formulari d'inscripció a la Cursa d'Orientació Vall del Riudebitlles.

Torrelavit, dissabte 2 de Juny de 2018

Llista d'inscrits

Equip

Membres de l'equip

Categoria

Estat del
pagament

1 Esportiu Penedes MONTANER SOLER, JORDI Masculina Pagat
2 Almanza Sala Team ALMANZA DIAZ, DIDAC // SALA ROSSELL, NURIA // ALMANZA SALA, TANIT // ALMANZA SALA, ABRIL Familiar Pagat
3 ARIZONA MONGAY MONTESO, ANNA // GÓMEZ MONTENEGRO, FRANCESC DE PAULA Mixta Pagat
4 Bonaks MUJAL COLELL, JORDI // MUJAL FAURE, ISAAC Familiar Pagat
5 Borregos BORRAS SERRANO, MARIBEL // GALLEGO CARRERA, FRANCISCO Mixta Pagat
6 Brúixola AE Talaia MATEU POZUELO, ALBERT // ARCHILLA ALBET , ROGER Masculina Pagat
7 burru atmosfèric BASORA CAMPOS, JORDI Masculina Pagat
8 Cal.limotx-O BROCEñO MOZOS, FERRAN // LINARES ESTEBAN, IRENE Mixta Pagat
9 can Jaumet VIDAL CAMPS, ORIOL // SELLA MARCET, MANS Masculina Pagat
10 CAR TEAM GARCíA, ADRIáN // CASALS, GERARD Masculina Pagat
11 Catacrack RULL MURUZABAL, RAMON // RULL ESPADAS, RICARD // RULL ESPADAS, NúRIA Familiar Pagat
12 Ceb Badalona MONTES CARRETERO, PEP // GOMEZ MARZO, NURIA Mixta Pagat
13 CEP GIRLS MARTI NEBOT, LAIA // FORDHAM, KAREN Femenina Pagat
14 Club Medina Triatlo YANEZ ORPI, OSCAR Masculina Pagat
15 Correcaminos Wakhan 1 MOLERO PEREZ, FRANCISCO // SANCHEZ MONTARDIT, SILVIA // BRICULLE SANCHEZ, SERGI Familiar Pagat
16 Correcaminos Wakhan 2 LOPEZ SANCHEZ, EDGAR // GARCIA RUIZ, NAYARA // GARCIA RUIZ, DEISY Familiar Pagat
17 CUENCA ES ÚNICA RODRÍGUEZ GUIXÀ, MONTSERRAT // MOYA PLAZA, DAVID // MOYA RODRÍGUEZ, JAIME // MOYA RODRÍGUEZ, ANDRÉS Mixta Pagat
18 Egarencs SORO MARTí, MIQUEL // SORO, ÀLVAR Familiar Pagat
19 Els petits del Pedraforca ROMEU DURAN, MARC // ROMEU TARRIO, BALMA // GAYOSO MONTSERRAT, FRANCESC // GAYOSO SOTERAS, MARçAL Familiar Pagat
20 Espremulla OLIVA RAMAL, ALBERT // PICó VIñAS, GERARD Masculina Pagat
21 ESTRELLA IRIS GONZALEZ SANTAOLALLA, JORDI // BUJALDON CARREÑO, LALY // GONZALEZ BUJALDON, SARA // GONZALEZ BUJALDON, VICTOR Familiar Pagat
22 FEOS1 DE FEO ALEMANY, LUCAS Masculina Pagat
23 FEOS1 DE FEO ALEMANY, ANDREA Mixta Pagat
24 Fran PELAEZ RIVAS, FRANCISCO JOSE Masculina Pagat
25 GO GONZALEZ OLIVELLA, CARLOS // GONZALEZ OLIVELLA, JORDI Masculina Pagat
26 GO CAMELS DOMENECH VALLESPI, JAUME // GARCIA BRUNET, CRISTINA Mixta Pagat
27 Golfo Sur LUQUE POLO, DANIEL // PUNTí LóPEZ, MERITXELL // MONTOLIO ESTIVILL, DANIEL Mixta Pagat
28 Haglofs Azimut MAYANS CóRCOLES, TONI // GORRAIZ VALLèS, ANNA Mixta Pagat
29 Koala\'s Team Garraf AGUADO, ROSA // SELLA, JORDI Mixta Pagat
30 Lost Arrow MAURI COSTA, DANIEL // ANDREU TORIBIO, VANESSA Mixta Pagat
31 MacCateur CATEURA SABRí, JORDI // MACAU ROIG, ALBERT Masculina Pagat
32 MIRALLES VILA MIRALLES JOVÉ, EDUARD // VILA FERNÁNDEZ, MARTA // MIRALLES VILA, LAIA Familiar Pagat
33 Mirua ZUGAZAGA CORTAZAR, ANDER Masculina Pagat
34 MOLINETS FERRé BALDRICH, MARCEL // FERRé PADRENY, ARNAU Masculina Pagat
35 Montsant X LLAVERIA GRAU, MAGí // ESCOLá FERRAN, LAURA Mixta Pagat
36 NuRoJa SALA, NURIA Femenina Pagat
37 Nyoles LóPEZ GALBE, TERESA // JIMENEZ MORA, RAQUEL // MANGAS ALONSO, SUSANA // CANET CORTS, HUGO Mixta Pagat
38 Orientarucs MONSECH GOMEZ, CARLES // BRUNET ESQUIUS, JOAN Masculina Pagat
39 Oros PINEDA SAMPSON, ANITA Femenina Pagat
40 Pad Thai team RAMIRO TORRENTS, SALVI // BATET BAQUéS, AIDA Mixta Pagat
41 Paella Team BARTRA URPí, ESTER // TRAGUANY ROVIRA, EVA Femenina Pagat
42 peraquino.es BAQUEDANO FERNANDEZ, PILAR // BAQUEDANO FERNANDEZ, YOLANDA // CLEMENT ANDREU, MAGI Mixta Pagat
43 Pruductus Mix LLOPART BELLOC, JOAN // FALIP PUJOLS, MARTA Mixta Pagat
44 Pyrex ILLA GAY, MARIA // VIVES CASALS, DANIEL Mixta Pagat
45 RAMONES ALASRAKI SAMITIER, ANNA // ROBLES MORALES, GEMMA // ROMEU MONTANE, CRISTINA Femenina Pagat
46 Rebz\'s Welsh Snails DAVIES, AMI // MORENO ARGILES, PERE // CRICKMORE, REBECCA Mixta Pagat
47 Remei Espadas ESPADAS MARTíNEZ, REMEI Femenina Pagat
48 Roger´s motivation QUINTANA MARTíN, XAVIER // QUINTANA ESQUERRA-TORRESCASANA, ROGER // ARAGON HERNAEZ, DAVID // ARAGON ROVIRA, ROGER Familiar Pagat
49 Sant Climent PIULACHS NúñEZ, JOSEP MARIA // PLANELLA MULET, DAVID Masculina Pagat
50 Sisters López LóPEZ CARNé, ROSA // LóPEZ CARNé, ÀNGELS Familiar Pagat
51 Supercalifragilisticoespialidoso MARTINEZ SANCHEZ, SERGIO // SUAñA FONSECA, AZAHARA Mixta Pagat
52 terradesports RIERA NOT, JOSEP // MAIOLES CASAS, PEP Masculina Pagat
53 terradesports 1 SOLER BECERRO, MANEL Masculina Pagat
54 TERRANOVA MURUGÓ SOLÉ, ANNA // GALIMANY FERNANDEZ, MARC // GALIMANY MURUGÓ, CARLA // GALIMANY MURUGÓ, ROC Familiar Pagat
55 Tira-milles Team ARNAN ESTEVE, ÒSCAR // ARNAN ESTEVE, JORDI Masculina Pagat
56 Toni PAUSA, TONI Masculina Pagat
57 Tortugues desorientades REDORTA SOLDEVILA, SERGI // REDORTA VILA, JANA Familiar Pagat
58 Trapelles SOLER SERRANO, DAVID // BAQUEDANO FERNANDEZ, MAITE // SOLER BAQUEDANO, MIREIA Familiar Pagat
59 Triceratops 1 PONS PAñOS, OLGA // CORTéS CANO, DAVID // LLUPIà CAPARRóS, FRANCESC // VICENTE MORENO, SANDRA Mixta Pagat
60 Triceratops 2 PéREZ SABATé, DARWIN // VALLADARES MATAS, ESTHER Mixta Pagat
61 VIRIs VIDAL GARCIA, RAUL // RIGOL MESTRES, NURIA // VIDAL RIGOL, PAULA Familiar Pagat
62 X FORCE BORRàS MASIP, ANNA // BORONAT RENDON, AIDEN Femenina Pagat
63 Xino Xano Team GIRALDO VAZQUEZ, MELQUIADES Masculina Pagat
64 Xino Xano Team GIRALDO VALLES, XENIA Femenina Pagat





Formulari creat per:


© 2013-2019 :: sportsform.net :: Tots els drets reservats :: Termes i condicions