Formulari d'inscripció a la Cursa d'Orientació Solidària de Sant Pere Molanta.

17 de novembre 2018

Llista d'inscrits a la categoria Cursa llarga

Equip

Membres de l'equip

Categoria

Estat del
pagament

1 1 mas para la Cabra MARTIN, KYANA Femenina Pagat
2 Aixada Team MUñOZ VINAIXA, MARC // FABREGAT SOLE, JOSEP Masculina Pagat
3 Això Raid COLELL, KENNETH // BULLICH, EDUARD Masculina Pagat
4 ARIZONA MONGAY MONTESO, ANNA // GOMEZ MONTENEGRO, FRANCESC DE PAULA Mixta Pagat
5 Azimut- cognoms bascos GORRAIZ VALLES , ANNA // BELASKOAIN, AMALUR Femenina Pagat
6 Azmiut Llibertat Presos Polítics RAMON MONTANé, PAU Masculina Pagat
7 Blackelk MATA CASTRO, DIEGO Masculina Pagat
8 Bnefit team CHIMISANAS, ROGER // SANTAMARIA OLIVA, ANNA Mixta Pagat
9 Brúixola AE Talaia MATEU POZUELO, ALBERT // ARCHILLA ALBET, ROGER Masculina Pagat
10 Burru atmosfèric BASORA CAMPOS, JORDI Masculina Pagat
11 C.E. Trail Tarraco FERNANDEZ LOZANO, JONATHAN // SANVISENS CABRE, LAURA Mixta Pagat
12 CEP MIXTA MONTANER SOLER, JORDI // MARTI NEBOT, LAIA Mixta Pagat
13 CEP-O CATEURA SABRí, JORDI Masculina Pagat
14 CEP_21 ORTEGA NICOLAU, GUILLEM Masculina Pagat
15 Club Medina Triatlo YANEZ ORPI, OSCAR Masculina Pagat
16 COByRaid CANUDAS VELILLA, ALEIX Masculina Pagat
17 COMPASS-O GINES PUERTAS, JORDI // TORREJON LAZARO, MAITE // MASSANA GASSO, CARLES Mixta Pagat
18 Despasito REBOLLO SAN MIGUEL, IñIGO // AMAT, MIREIA Mixta Pagat
19 Dunita Locurita REVERTé MOYA, ALBERT Masculina Pagat
20 DVD VELEDA DíAZ, DAVID Masculina Pagat
21 El fus SABATé MASIP, ADRIà Masculina Pagat
22 El ninot ARMENGOL PAñELLA , NIL Masculina Pagat
23 El sediciós insaciable MENGUAL ROGER, JORDI Masculina Pagat
24 ELIS ELIS SERRA MARTÍ, OLGA // SERRA MARTÍ, GLÒRIA Femenina Pagat
25 ELS ESPATULAS SERRA MARTI, ROGER // EL BOUGHDADI BEN CHAKRA, YOUSSEF Masculina Pagat
26 EPO VIVES CORDOBA, CARLES // PAREDES ARNAIZ, FERRAN Masculina Pagat
27 Esparrapajers MARTí RAMA, DAVID // MUNTANé SáEZ, RICARD Masculina Pagat
28 ESPORTIU PENEDÈS BLANCH BATET, JOAN // CALERO MAñAS, ERIK // MONTANER RàFOLS, FOIX Mixta Pagat
29 Farigola CASAS ARBóS, NúRIA Femenina Pagat
30 FRESCUS ALCAÑIZ PUIGFEL, SUSAGNA // SOBREPERA, VICTOR // CADIACH RICOM, JÚLIA // LABRADOR, DAVID // LLURBA, CÈLIA Mixta Pagat
31 Georgina Traver Girona GIRONA, GEORGINA Femenina Pagat
32 GO GONZALEZ OLIVELLA, CARLOS // GONZALEZ OLIVELLA, JORDI Masculina Pagat
33 Golfo Sur LUQUE POLO, DANIEL // PUNTí LóPEZ, MERITXELL // MONTOLIO ESTIVILL, DANIEL Mixta Pagat
34 Groc Terrós RODRíGUEZ RODRíGUEZ, DANIEL Masculina Pagat
35 Grull-O Runners HUGUET BRIVA, ORIOL Masculina Pagat
36 GUARDIÀ\'S GUARDIà GARCIA, JORDI // GUARDIà GARCIA, JOSEP Masculina Pagat
37 Haglofs Raid Team DE RIO FERNANDEZ, JOAQUIN Masculina Pagat
38 Happy Meals CURIA MORANDEIRA, ANDREU // PUIG LOPEZ, MAX // TOMAS SHELLY, RICARD Masculina Pagat
39 Jedric Moreno Coscoll MORENO COSCOLL, JEDRIC Masculina Pagat
40 JNJ NAVALES JIMéNEZ, JAVIER Masculina Pagat
41 Jordi Massana MASSANA CUADRAS, JORDI Masculina Pagat
42 Juantxo SURROCA ARAGON, JUANAN Masculina Pagat
43 Júlia Torrubia Zaurin TORRUBIA ZAURIN, JúLIA Femenina Pagat
44 La cabra: el retorno GRIMALDI, BEATRIZ // VALLS MOYA , LIDIA // FRANCO BONILLA, MIGUEL ÁNGEL // BARBA RAMOS, IRENE // LALANNE, MATHIEU Mixta Pagat
45 La fusa RIUS LLETí, JúLIA Femenina Pagat
46 Lita DOMENECH, BERNAT // SOLé CONGOST, ELISENDA Mixta Pagat
47 Lost MARTí CASADO, PERE // GILI PAJARES, ORIOL Masculina Pagat
48 Lost Arrow MAURI COSTA, DANIEL // ANDREU TORIBIO, VANESSA Mixta Pagat
49 Macadam CASTELLET ROVIRA, CESC // BADIA FABREGAT, MARINA Mixta Pagat
50 Made in Mesti MESTIERI MALASPINA, LLUíS // BELLO RECASENS, ANNA Mixta Pagat
51 MAPP Team DURAN BERTRAN, PERE // BARGANS MESTRE, MARIA // AMATLLE LOPEZ, ANNA // HERNANDEZ SALLES, POL Mixta Pagat
52 Mistigris-F POMAZOVA, ANNA Femenina Pagat
53 Monguis BALDUZZI BARUZZI, URSULA // SALABARNADA ROSET, ARIADNA // BLASCO PEREZ, MUNTSA Femenina Pagat
54 Montsant X LLAVERIA GRAU, MAGI // ESCOLà FERRAN, LAURA Mixta Pagat
55 MOUNTAIN DREAMS DONOSO, GONZALO Masculina Pagat
56 Neusgiri GIMENEZ RIOS, NEUS Femenina Pagat
57 No tenim pó... CASANOVA AUGE, CESAR // MONTSERRAT LORENZO, PERE // MATA, QUIM Masculina Pagat
58 NoMonguis SAINZ GARCIA, ALVARO // CAMí BOU, ELSA // BIETE CASTELLS, CRISTINA Mixta Pagat
59 Ordal X-TRAIL SOLER TRES, GEMMA // RAVENTóS VENDRELL, QUIM // TEMSAMANI BOURAS, SOUFIAN Mixta Pagat
60 Orientarrucs BRUNET, JOAN // LOZANO, ENRIC // LOPEZ, VICTOR Masculina Pagat
61 Pad Thai Team RAMIRO TORRENTS, SALVI // MENSA VENDRELL, MIREIA // BATET BAQUéS, AIDA // CHAMORRO VENDRELL, ALICIA Mixta Pagat
62 Paella Team BARTRA URPí, ESTER // TRAGUANY ROVIRA, EVA Femenina Pagat
63 PATAGONIA VALLèS MONTSERRAT, ANNA // GUILERA SALA, JORDI Mixta Pagat
64 Patan team SOLA ARQUES, ROGER // JOFRE JULIA, MARTí Masculina Pagat
65 Pèsols polítics GRAU PEITIVI, XAVIER // VáZQUEZ SáNCHEZ, JOSE JAVIER // OLIVERAS JAREñO, VíCTOR Masculina Pagat
66 PICAFITES PAÑELLA BARÓ, CLARA // ARMENGOL MARTINEZ, JORDI Mixta Pagat
67 Planetaris CRESPO BOLUDA, MòNICA // PIñOL GALOFRé, ROGER Mixta Pagat
68 Presi Patidors ROMEU AMAT, JOSEP MARIA Masculina Pagat
69 PRIORAT MONTSANT SIURANA MORAS COMELLAS, ROGER // SALADIé GIL, LLUIS Masculina Pagat
70 Puppy Power GUELKER, DAPHNE Femenina Pagat
71 Riki Patins Orienteering Team LóPEZ G., PACO Masculina Pagat
72 Roger Marti Perales MARTI PERALES, ROGER Masculina Pagat
73 RunnersSBD COB MASIP, SALUT Femenina Pagat
74 somename LEóN GONZáLEZ, MARCOS // MARTIN MESTRE, ELISABET // BUIRA GARCIA, MARC Mixta Pagat
75 Tarongers Team MACIà HERRERO, CLARA // DEL CERRO PORTAS, ANNAMAR Femenina Pagat
76 Terradesports RIERA NOT, JOSEP // FERRER PéREZ, FRANCESC Masculina Pagat
77 Tiramilles Team ARNAN ESTEVE, ÒSCAR // ARNAN ESTEVE, JORDI Masculina Pagat
78 Toni Patidors JUNQUé VAZQUEZ, TONI Masculina Pagat
79 TORRELLES LLARGA ANTONIO, JOSE // FRIAS, TONI // ROIG, JOSEP Masculina Pagat
80 Transpi TEN LLORIA, REBECA // FERRER INGLES, GEMMA // BUONO YANNI, CHRISTIAN Mixta Pagat
81 U.E.Tous ALCALá LUIS, BRIAN Masculina Pagat
82 Vaig solet DAVí RECASENS, ALBERT Masculina Pagat
83 Vaig soleta MARTíNEZ TOME, MIREIA Femenina Pagat
84 Vignemale URRUCHI SAGREDO, IÑIGO // RUIZ ESPINO, JUAN CARLOS Masculina Pagat
85 Xino Xano Team I GIRALDO VALLES, XENIA Femenina Pagat
86 Xino Xano Team II GIRALDO VAZQUEZ, MELQUIADES Masculina Pagat





Formulari creat per:


© 2013-2019 :: sportsform.net :: Tots els drets reservats :: Termes i condicions